pondělí 8. července 2013

Krásný den! Vybičovala jsem se k ušití nové kabelky. V mém životě se poslední dobou děje tolik změn, a nová kabelka je jen zpeztřením, abych se z toho všeho nezbláznila a všechno dobře dopadlo. Doufám, že ještě budu mít čas na šití a tvoření...protože bez toho bych už asi nebyla...:-) Bylo by krásné, kdyby se mi drogou a relaxem místo šití stalo například běhání, nebo jízda na kole...minimálně můj muž by to jistě ocenil:-)ale i když člověk nikdy nemá říkat "nikdy":-), tohle je dle mého racionálního uvažování holá utopie...:-) Kabelkám, létu, změnám a sportu:-) zdar!!! Vycházela jsem ze střihu a návodu na kabelku podle Bellet z podzimního vydání časopisu LBF. Trochu jsem kabelku zvětšila, střih prodloužila. Díky Ivanko!

11 komentářů:

 1. Pááni, opravdu dokonalá:-))
  Ajka

  OdpovědětSmazat
 2. jeeej, tá je šikovná. krásne látky si použila...

  OdpovědětSmazat
 3. Čuky muky drahá moja, tož to je ale luxusní kabelka, huž sa těším, háž ji uzřím v reálu:o)! Kdy dáme ten sraz? Včilka jsme doma přes týden. Tož někdy příští týden se můžeme potkat, co;-D?

  OdpovědětSmazat
 4. Очень красивая сумка, и ткань - изумительная :)

  OdpovědětSmazat
 5. aaaa, ďalšia kráska, pred chvílkou som tento strih chválila:-), je to aj moja najobľúbenejšia kabelka. Moc sa mi páči látka, je krásna!

  OdpovědětSmazat
 6. Evi ta je kouzelná ... taky bych takovou brala :-) :-)

  OdpovědětSmazat
 7. kouzelné :-) Zase jsem narazila na mimořádně šikovnou autorku blogu :-) Sem budu chodit často pro inspiraci..

  OdpovědětSmazat
 8. So lovely!
  Greetings from Finland!
  Ulla's Quilt World
  Hugs, Ulla

  OdpovědětSmazat